Profitul agricol nr 17
3 mai 2017
Contact
Redactia si administratia
Str. Constantin Balacescu nr. 15
Sector 1, Bucuresti
tel / fax: 021 / 318.46.68
tel: 021 / 318.46.67
ISSN: 1753 - 2263
Formular de contact online
Echipa
Redactor - sef: George Ostroveanu
george.ostroveanu@agrinet.ro,
tel./fax: 0730 588 777,
021.318.13.18

Senior editor: Maria Bogdan
0741 662 260

Redactori
redactie@agrinet.ro,
profitulagricol@agrinet.ro,
tel.: 021.318.46.67

Alina Bardas
tel.: 0730.588.780
alina.bardas@agrinet.ro

Roxana Balan
tel.: 0730.588.785
roxana.balan@agrinet.ro

Veronica Huza
0741.050.976
veronica.huza@agrinet.ro

Adrian Mihai
tel.: 0730.588.788
adrian.mihai@agrinet.ro

Andrei Ostroveanu
tel.: 0730.588.779
andrei.ostroveanu@agrinet.ro,

Viorel Patrichi
tel.: 0730.5883782
viorel.patrichi@agrinet.ro

Editori permanenti
Daniel Botanoiu
Mircea Croitoru
Horia-Victor Halmajan
Alexandru Lapusan
Teodor Marusca
Nicolae Stefan

Marketing - publicitate
Simona Negoita
simona.negoita@agrinet.ro, tel.: 0730 588 787

Abonamente si difuzare
tel./fax: 021.318.46.68, tel.: 031.060.14.30
abonamente@agrinet.ro
Dana Bondoc
tel.: 0730 588 784

Conceptie grafica si DTP
Cristian Soci
special@agrinet.ro, tel.: 0730 588 783
Liliana Simion